PROFESIONÁLNÍ 3D VIZUALIZACE
VAŠICH PRODUKTŮ

Nechte si vytvořit fotorealistickou 3D vizualizaci Vašeho produktu, která ho představí ze všech úhlů a zvýší kvalitu prezentace firmy.
Výsledkem od nás bude obrázek fotografických kvalit, který můžete použít na webové stránky, do reklamy a katalogů i na billboard.

 

Fotorealistická 3D vizualizace Vašich produktů zvýší kvalitu prezentace Vaší firmy.

 image_1
 

Specializujeme se na renderování a vizualizaci průmyslových produktů a prototypů, dle Vámi dodaných 3D podkladů, ale jsme schopni zpracovat vizualizaci i pro jiné oblasti výrobků a výrobnách zařízení.

 
 pa_image2 

U renderování je možné měnit barvy, textury modelu, stíny i pozice světel, takže se dokonale přizpůsobíme Vaší představě.

 Spolupráce s Poctivou agenturou je vždy férová a získali si nás nejen perfektně odvedenou prací, ale také lidským přístupem. Záleží jim na tom, abyste dosáhli efektivně toho nejlepšího výsledku. Můžeme jim maximálně důvěřovat a víme, že zadanou práci odvedou vždy na 100%.

Jan Stránský Beneš a Lát
Poctivá agentura pracuje na základě individuálního přístupu ke klientům a to se mi líbí. Každá společnost, každý produkt potřebuje jinou propagaci a Poctivá agentura pomáhá najít tu správnou cestu právě pro vás.
Monika Hubíková PSÍ Hubík

CENA 3D VIZUALIZACE

    Služba zahrnuje

  • Návrh 3D vizualizace produktu
  • Úprava barev a textur a přidání stínů
  • Dodání fotorealistické vizualizace ve formátu obrázkového souboru (jpg, png)
  • papers

Cena je uvedena bez DPH.

 

Firmy, které nám projevily důvěru

 Datový_zdroj_1 Datový_zdroj_1 logo (1) 34827848_470782266715743_5760381897985228800_n_(1)

Poptejte TVORBU 3D VIZUALIZACE

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu s Podmínkami ochrany osobních údajů